KONST / Litografier / Färglitografi 14077473
nr 1407 7473
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/100. Motivet: 75x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:30:17
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström